Faaliyet Alanlarımız


İnşaat Malzemeleri Satışı


NURKO YAPI, Özel Bayilik anlaşmalarına sahip olduğu markaların ürünlerini, satın alma ve dağıtım avantajlarını kullanarak, yurtiçi ve yurt dışı pazarlarda toptan satışını gerçekleştirmektedir.

NURKO YAPI, İstanbul Merkezden direkt sevkiyat çözümleriyle, bireysel ve kurumsal müşterilerine, tedarikte zaman ve maliyet avantajları sunarak inşaat sektörünün en büyük ve en ucuz toptan satış operasyonlarını yürütmektedir. Bu operasyonlarda müşterilerini en uygun fiyatlarla inşaat malzemeleri ile buluşturmayı hedefleyen NURKO YAPI bu sayede mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir.

İnşaat malzemeleri konusunda satış ve satış sonrası hizmetlerini titizlikle yürüten ve yerinde hizmet ve servis çözümü üretebilen altyapısıyla, müşterilerin istek ve beklentilerini karşılayan çözümler üretmektedir.

İnşaat malzemelerinde toptan satış talepleri, kurumsal iş akışları çerçevesinde yürütülerek müşteri istek ve beklentileri karşılayacak çözümler oluşturulur. Gelen talepler, genel müdürlük satış ve pazarlama departmanı tarafından onaylandıktan sonra, talebin geldiği lokasyona en yakın depolardan ya da merkez depolardan transferi en kısa sürede yapılabilecek kurum içi iletişimlerle çözülür. Ürün teslimatları ve sonrasında oluşabilecek tüm aksaklıklar, genel müdürlüğe bağlı grup lojistik firma desteğiyle takip edilerek, en sağlıklı talep karşılama hizmetleri yürütülür.

İnşaat sektörü ürün ve hizmetlerinde, NURKO YAPI toptan satış avantajlarından faydalanmak için, satış pazarlama departmanlarımız, beklentilerinizi karşılayacak çözümler üretmek için siz değerli müşterilerini bekliyor.

Proje İnşaat


Projeye göre konsept hazırlayarak,bölüm inşaatları veya temelden çatıya uygulamalarda müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılama gayretindeyiz.